KONSTRUKTIIVNE KAPITALISM

Me oleme tõeliselt edukad vaid siis, kui panustame kõigi edukusse.

Emanuel Bronner uskus, et igal firmal on kohustus “Jagada tulud töötajatele ja keskkonnale, sest tänu neile sa eksisteerid!” Tema poeg Ralph nimetas selle lähenemise Konstruktiivseks Kapitalismiks ja me praktiseerime seda igas valdkonnas – tootmisel, tarneahelate juhtimisel, heategevuses, suhetes töötajate, klientide ja varustajatega. Meie jaoks on oluline, et meie toodetel oleks tõeline ja positiivne mõju kogukondadele üle maailma.

 


Äri parema maailma nimel –
miks Dr. Bronner´s on Benefit Corporation

2015 aasta juulikuus sai Dr. Bronner´s auväärse Benefit Corporation (B-Corp) staatuse omanikuks. B-Corp on tuluteeniv firma, mille tegevusel on positiivne mõju ühiskonnale ja keskkonnale vastavalt sätestatud eesmärkidele. Need eesmärgid on sõnastatud meie printsiipides ja hinnatud kolmanda osapoole poolt (Dr. Bronner´sit hindab B Lab). Benefit Corporation võib samuti määratleda oma tegevusest tulenevaid kindlaid sotsiaalseid tulusid. Meie omad on:

  • Suurendada inimeste teadlikkust keskkonna- ja sotsiaalprobleemidest
  • Teha tooteid ja leida toormaterjali õiglase kaubanduse ja sertifitseeritud orgaanilise USDA märgi all kus iganes võimalik
  • Juurutada õiglase kompensatsiooni süsteemi: maksame juhtkonnale mitte suuremat kui 5x kõige madalama palgaga töötaja tasu
  • Bronner’si kasv baseerub meie keskkondlikul ja sotsiaalsel aktivismil. Seetõttu ei saa meie aktivismi tõttu firma omanikke ja töötajaid kohtusse kaevata.
Be The Change! www.bthechange.com

Dr. Bronner’s on üks enimmüüdud naturaalne seep maailmas.
Vaid puhtaimad, õiglasest kaubandusest pärit orgaanilised õlid. Ei mingeid sünteetilisi säilitus-, vahu- ega lõhnaineid!