Ei mingeid trikke!
Kõik, mida kannad oma nahale, läheb ka sinu organismi. Turul on väga palju kosmeetikatoodete tootjaid, kes teadlikult eksitavad tarbijaid terminitega "naturaalne", "looduslik", "orgaaniline" jne., soovides jätta oma kaubast puhatama mulje kui see tegelikult on.
Ei ole just palju kasu orgaanilisest või looduslikust taimeõlist, kui seda leidub tootes vaid 0,1% ning ülejäänu moodustavad naftal baseeruvad koostisained, mis ummistavad poore ja võivad tekitada tõsiseid nahahädasid ning haiguseid.

Ole eriti ettevaatlik beebidele ja lastele mõeldud toodetega. Tihtipeale sisaldavad need samasuguseid keemilisi koostisaineid nagu täiskasvanutele mõeldud kosmeetika. Loe näiteks "pisaravaba" kosmeetika kohta SIIT. 

100%TURVALINE

Kuidas olla kindel,  et valitud kosmeetikatoode on puhas ja keemiavaba?
Seda tõestavad mitmesugused sertifikaadid - nende erinevus seisneb vaid nõuetes, millele toode kvalifitseeruma peab. Dr. Bronner´s tooted kannavad mitmeid sertifikaate, sh ka USDA Organic märki - kosmeetika on sama puhas kui orgaaniline toit.

NaTrue on rahvusvaheline sertifikaat mahe- ja looduskosmeetikale, mis kasutab 3-astmelist süsteemi:
1. naturaalsed tooted, mis ei pruugi olla orgaanilised
2. 70% ulatuses orgaanilised tooted
3. 95% ulatuses orgaanilised tooted; 5-15% koostisest võib olla NaTrue aktsepteeritud sünteetiliste koostisainete listist
www.natrue.org

USDA Organic sertifikaati antakse peamiselt orgaanilise toidule. Koostisained peavad olema rohkem kui 95% ulatuses orgaanilist päritolu. Sertifikaat keelab sünteetilised koostisained ja enamike koostisainete keemilise töötlemise.
www.usda.org

Ameeriklaste mitte-tulundusühing, mis annab tunnistuse geneetiliselt muundatud organismidest vabadele (GMO-vabadele) toiduainetele ja kosmeetikale. Igal ühel meist on õigus teada, mis on meie toidu sees.
www.nongmoproject.com

Vegan Society sertifikaat tõestab, et Dr. Bronner´s tooted ei sisalda loomset toorainet ja tooted ei ole testitud loomadel.

Fair For Life sertifikaadi saamiseks peab tootja vastama põhjalikele nõuetele, mis puudutavad kauba käsitlemist, sotsiaalseid standardeid jpm.
www.fairforlife.org

Dr. Bronner´s tooted on vägivallavabad ja ei ole testitud loomadel.