Juba 5-ndat aastat järjest tegeleb Dr. Bronner´s erinevate loomade õiguste eest võitlevate organisatsioonide abistamisega.
Aastal 2018 annetatakse 750 000 USA dollarit ühingutele, mis tegelevad loomade kannatuste paljastamise ja lõpetamisega ning juhendavad inimesi tegema tervislikemaid ja jätkusuutlikumaid toiduvalikuid.

-  TEISED POSTITUSED -

SEEBITRIKK KULMUDEL?!

See ei ole ilumaailmas uus asi. Aga igaühele, kes igapäevaselt ilublogijate sissekandeid ei loe, ei pruugi seep olla esimene asi, mis kulmude viimistlemisel pähe tuleb.
Professionaalsed meikarid on seda väikest trikki kasutanud juba aastaid, et luua tihedad, ülespoole kammitud kulmud, mis reaalselt jäävadki nii nagu need algselt sätitud on .

4 LIHTSAT DIY SPREIPUHASTUSVAHENDIT

Kodu on koht, kus peaksid end tundma turvalisena. Siiski muudame kodud igapäevaselt toksilisemaks kui endale teadvustame - rääkides õhu kvaliteedist, toidust, erinevatest pindadest, pesust jne.Massmarketi puhastusvahendid on pungil täis erinevaid kemikaale, lubades maailma kõige puhtamat ja läikivamat tulemust. Aga see võib päris kalliks maksma minna. Pikaaegsed tervise- ja keskkonnariskid... Kas oskad nimetada inimest, kellel ei ole mitte mingisugust allergiat, ekseemi, astmat või muud tundlikkuse sümptomeid?

DR. BRONNER´S IMEPALSAM LAPSEOOTEL EMALE

Rasedus on imeline. Mõte, et minu kehas kasvab teine inimene.. Inimene, kes tuleb erineva välimuse, arvamuse, iseloomu ja ehk ka sooga..Vastutan täielikult tema heaolu eest. Seega, kui juba enne vaatasin hoolega, milliseid kehahooldustooteid kasutan, siis nüüd eriti. Suur osa toodetest imendub läbi naha meie organismi ja mõjutab lisaks emale ka last.Paar aastat tagasi tõid mu vennad müügile Baby Mild Magic Balm kehapalsami. Selles on koostisosad, mida võiksid süüa - avokaado-, jojoba-, oliivi-, kookose- ja kanepiseemneõli ning mesilasvaha.

LOODUSLIK ANTISEPTIK - TEEPUUÕLI

Teepuuõlil on mitmeid tervendavaid toimeid. Hinnatud eelkõige oma antiseptiliste omaduste poolest, on see kõikjal kodus kasutatav taim Austraalia suurim ekspordiartikkel. On teada, et II maailmasõja ajal lisasid Austraalia sõjavägi ja merevägi teepuuõli oma esmaabikomplekti hulka. Teepuuõli leevendab aknet, kõõma, kiirendab haavade paranemist ja ennetab seennakkusi. Kodus toimib see õli kui võimas multipuhastaja.

HABEMEHOOLDUS DR. BRONNER´S TOODETEGA

Kui hooldad habet igapäevaselt, kannad toodet karvadele, nahale ja see võib sattuda isegi sinu suhu. Dr. Bronner´s aitab vältida kõiki kahtlaseid koostisaineid ja stiliseerida habet nii, et su keha sind tänab. 

MEIGIPINTSLITE PESEMINE

Kui tihti sa oma meigitarvikuid pesed, sõltub nende kasutustihedusest ja sellest, millist meiki sa kasutad.
Vedelate toodete puhul peab pintsleid pesema igal päeval. Teistel juhtudel soovitame pesta oma tarvikuid vähemalt 1x nädalas. Loomulikult sõltub kõik ka meigikunstniku enda harjumustest ja tõekspidamisest, kuid terve naha ja allergiate vältimise seisukohalt soovitame: pigem rohkem kui vähem.

DR. BRONNER´S ANNETAB 1 MILJON DOLLARIT ERIVAJADUSTEGA INIMESTELE

August, 2017
Dr. Bronner´s annetab 1 miljon USA dollarit järgmise nelja aasta jooksul San Diegos asuvale mittetulundusühingule TERI. Annetus toetab organisatsiooni plaani laieneda Lõuna-Californias ja rajada "Campus of Life" - spetsiaalne asutus, mis toetab autistlikke ja erivajadustega lapsi, täskasvanuid ja seenioreid. "Campus of Life" loob innovatiivse ja terapeutilise keskkonna ning rahvusvahelise keskuse erivajadustega inimeste annete arendamiseks.

6 NIPPI PAREMA BEEBIKOSMEETIKA VALIMISEKS

Beebide organism areneb veel pikalt peale seda, kui nad on lahkunud turvalisest emaüsast. Üks viis, kuidas me neid arenguetapil aidata saame, on hoida puhtas keskkonnas, et nende kehadele mitte raskemat koormat seada. Võta hetk enne, kui täidad ostukorvi poes beebidele mõeldud pesugeeli, šampooni, vannivahu, õli, puudri, kreemi jms. Vaata koostisosasid - beebidele ja tundlikule nahale mõeldud tooted võivad sisaldada uskumatus koguses koostisaineid, mis on põhjustavad allergiaid, hoormoontalitluse häireid ja isegi vähki.

JÄTKUSUUTLIKU PALMIÕLI TOOTMINE ON VÕIMALIK

Dr. Bronner´s näitab, et palmiõli ON võimalik toota jätkusuutlikult orgaanilise ja õiglase kaubanduse tingimustes."Järjest enam räägitakse jätkusuutlikust palmiõlist ja ka meie soovime Dr. Bronner´s toodete tarbijaid harida teemal, kuidas oleme suutnud leida jätkusuutliku viisi erinevate õlide tootmiseks, mida kasutame oma toodete sees," selgitab David Bronner, Dr. Bronner´s tegevjuht. "Arvestades tavalise palmiõli tootmise negatiivset mõju, oleme eriti uhked, et suudame erineda."

MAAILMA JUHTIV ORGAANILISE FAIR TRADE KOOKOSÕLI TOOTJA

Serendipoli kookosõli projekt sai alguse Dr. Bronner´s firma soovist taas järjele aidata kohalikku kogukonda, kelle elu 2004 aasta tsunami kahjustas. Serendipol alustas 2007 aastal metsikuks kasvanud ja hüljatud kookoseistanduse ning kookosetootmise tehasega. Sel ajal peeti seda projekti naeruväärseks ja lühiajaliseks.Nüüdseks peale 9 tegutsemisaastat on 1260 kaasatud põllumeest ja töödeldud 30 miljonit kookospähklit aastas.

ÕIGLASE KAUBANDUSE PÄEV 12. MAIL

12. mail 2018 tähistab Dr. Bronner´s, üks enimmüüdud naturaalseid seepe tootev perefirma Põhja-Ameerikas, koos rahvusvaheliste edasimüüjatega ülemaailmset Õiglase Kaubanduse päeva; seekord on kampaania tunnuslauseks “Toidame maad ja ühiskonda”.

HAMMASTE PESEMISE JÄRGMINE TASE

Dr. Bronner´s All-One hambapasta on niivõrd teistsugune.See tekitab kasutajates vaimustavaid emotsioone, aga ka küsimusi. Koondasime levinud küsimused kokku.

KODUPUHASTUS KOOS LASTEGA

Isetehtud kodupuhastusvahendid pole mitte ainult turvalised kasutada lastega kodus, neid on turvaline kasutada ka lastel endil. Kui aga need on tehtud koostisainetest, mis ei tee sinu kehale kurja ei sees- ega välispidiselt, siis pole hullu kui laps ühe pihustuse asemel 20 teeb. Sattus hoogu, eks.

JUUSTE PESEMINE DR. BRONNER´S SEEBIGA

Pestes juukseid Dr. Bronner´s seebiga, võid nautida elu tervemaid ja siidisemaid juukseid. Aga tõsi on, et tihti vajame selleks veidi lisanippe ja nõu (sinu juuksetüüp ja vee kvaliteet võib tulemusi mõjutada tohutult!)
Proovime järgnevalt lahti seletada erinevad viisid juuste pesemiseks. Suur osa infost on kokku pandud klientide tagasiside ja kogemuste põhjal.

TURVALINE BEEBIDE JA LASTE NAHAHOOLDUS

Ma kasutan Dr. Bronner´s Baby Mild seepi oma beebi pesemiseks, isegi kui see ei ole "pisaravaba". "Pisaravaba" koostis ei saa olla naturaalne, vaid alati keemiline. Beebitooted, millele pannakse nimed nagu "puhastajad", "beebiseep", "dušigeel" jne, valmistatakse seebivabadest pindaktiivsetest ainetest, st. naftabaasil toodetud. Lisaks on sellistes toodetes tõenäoliselt nahaärritust põhjustavaid säilitusaineid. 

IMELISELT PUHAS NAHK

Pestes nägu, keha ja käsi Dr. Bronner´s seebiga, sa näed ja tunned erinevust. Kuidas nii? Dr. Bronner´s seebi retsept on juba aastatuhandeid vana ja täiustatud nii, et see oleks täiesti ohutu nii sulle kui planeedile. Meie seebi mõte on nahka  sügavalt puhastada päevasest mustusest ja meigist, et nahk saaks hingata ja rasunäärmed normaalselt töötada. 

SERENDIPALM - ROHKEM KUI FAIR TRADE

Serendipalm on Dr. Bronner´s tütarfirma Ghanas, mis toodab meie seepidele õiglase kaubanduse raames orgaanilist palmiõli.Saime kokku Safianu Moro´ga, Serendipalm tiimi tegevdirektoriga, et saada rohkem aimu tema tööst ja visioonist. 

10 PARIMAT VANANEMISVASTAST ÕLI NOOREMA NAHA HEAKS

Aja jooksul naha loomulik rasutootmine väheneb ja nahk hakkab kaotama elastsust, mis viib peenete joonte ja kortsude tekkeni. Et seda kõike võimalikult kaua ennetada, lisa oma igapäevasesse iluhooldusesse naturaalsed õlid. Pea meeles, et õlid on kasulikud siis, kui need on puhtad (100% orgaanilised) ja ei sisalda sünteetilisi lisaaineid. Siin on 10 parimat naturaalset õli, mida kasutada. 

RASTAPATSID - SINU STIIL

Rastade pesemisel peaks kasutama spetsiaalset rastapatsidele mõeldud šampooni või seepi, mis aitab juustel sõlme jääda ja patsidel pärast paremini lukustuda. Pead pestes pesta eelkõige peanahka mitte patse! Patsid lähevad neist läbi jooksnud veest ja pesuainest niigi puhtaks ja neid ei ole vaja eraldi masseerida.