KEHA - vala sorts seepi dušisvammile ja pese üle keha. Või kasuta tükiseepi. Mõlmal juhul saad nautida rikkaliku siidist vahtu ja imeliselt puhast nahka.

NÄGU - vala 3-4 tilka niiskele peopesale, aja vahtu ja kanna näole. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

KÄED - vala 3-4 tilka niiskele peopesale ja aja vahtu. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

REISIŠAMPOON - eriti mugav kasutada reisil, et mitte võtta kaasa lisatoodet. Pese juukseid nagu tavaliselt ja loputa. Kasuta kindlasti palsamit. Loe rohkem juustepesu kohta SIIT

PESU PESEMINE - 1/4 tassitäit seepi pealtlaetavate masinate puhul (1/8 eestlaetavate korral). Kogus sõltub vee karedusest. Piisavalt õrn siidpesu ja villa puhul.

JALAVANN - vala 15 ml seepi veega täietud kaussi ja lõdvestu. Piparmündiseep sobib lõhenenud kandade korral, teepuuõliga seep jalaseene korral.

LEMMIKLOOMADE PESEMINE - kanna eelnevalt käte vahel vahule aetud seep looma niiskele karvkattele. Seebi kogus sõltub lemmiklooma suurusest ja karvkattest. Kasuta lõhnatut seepi või teepuuõliga versiooni kirpude/täide vastu. Kassidele ainult lõhnatu seep! Hoia silmadest eemale!

BEEBIDE PESEMINE - vala sorts Baby-Mild lõhnatut seepi dušisvammile ja pese õrnalt lapse nahk. Hoia silmadest eemale!

PUUVILJADE PESEMINE - 1 sorts seepi kausitäie vee hulka. Pese puuviljad ja loputa. Lõhnatu Baby Unscented on selleks parim.

TAIMEKAHJURITE TÕRJE - 1 teelusikatäis seepi 750 ml veepudeli kohta. Pihusta taimedele. Kasuta lavendliseepi.

SUULOPUTUSVAHEND - vala 1-2 tilka Peppermint piparmündiseepi 1/2 klaasi vee hulka ja loputa suu.

PLEKI-EEMALDAJA - vala 1-2 tilka seepi plekile, hõõru õrnalt ja loputa, kuni plekk on kadunud.

AURUVANN - naha puhastamiseks ja hingamisteede avamiseks vala 1 tl piparmündiseepi kaussi, aseta nägu kausi kohale, kata pea rätikuga ja hinga!

HAMBAPASTA - vala 3 tilka niiskele hambaharjale. Jah, see maitseb nagu seep! Parimad selleks on piparmünt ja eukalüpt, aga ka lõhnatu seep.

VANNITOONIK - vala korgitäis seepi vannivette. Ei vahuta, aga puhastab.

NÕUDEPESUVAHEND - lahjenda seepi veega suhtes 1 osa seepi, 8 osa vett. Aga võid kasutada ka lahjendamata - vala paar tilka niiskele svammile. Citrus-Orange on köögis eriti mõnus.

RASEERIMINE - nägu: 10 tilka seepi; kaenlaalused: 5 tilka; jalad: pool teelusikatäit. Aja seeb käte vahel vahtu ja kanna nahale. Katseta kindlasti ka tükiseebiga - suurepärane pehme vaht ja sile tulemus!

MEIGIPINTSLITE-SVAMMIDE PUHASTAJA - tee pintsel niiskeks, vala mõned tilgad seepi niiskele käele, keeruta pintslit seebivahus ja loputa jaheda veega. Vajadusel korda. Svammidele on parim tükiseep! Loe lähemalt SIIT

Dr. Bronners Citrus Orange 236ml
Dr. Bronners Tea Tree 140 gr
Dr. Bronners Lavender 236 ml